Szepietowo
A A A

Wydarzenia kulturalne

odwiedź GOK na Facebooku


08.10.2018

XV POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY - SZEPIETOWO 2018

07 października 2018 r. Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie przy wsparciu finansowym Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego zorganizował i przeprowadził  XV Powiatowy Turniej Szachowy

więcej

24.09.2018

XI POWIATOWA BIESIADA RODZIN MUZYKUJĄCYCH

23 września br. Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem zorganizował XI Powiatową Biesiadę Rodzin Muzykujących.

więcej

21.09.2018

OGNISKO NA POŻEGNANIE LATA

20 września 2018 roku grupa emerytów z Klubu Seniora „Złoty Wiek” z Szepietowa spotkała się na szepietowskich „gliniankach” gdzie odbyło się ognisko z okazji pożegnania lata. Wspólne biesiadowanie było również znakomitą okazją do podsumowania minionego okresu letniego i ustaleniu planów działania klubu na przyszłość. Wspólnie spędzony czas upłynął w miłej atmosferze.

więcej

13.09.2018

WYCIECZKA KLUBU SENIORA "ZŁOTY WIEK" DO BIAŁOWIEŻY

12 września br. członkowie Klubu Seniora "Złoty Wiek" z Szepietowa uczestniczyli w wycieczce turystyczno-krajoznawczej do Białowieży i okolic. Zwiedzili m.in. Muzeum Przyrodniczo-Leśne, Szlak Dębów Królewskich i Książąt Litewskich oraz Rezerwat Pokazowy Żubrów. W drodze powrotnej do domu nawiedzili prawosławny Sobór Świętej Trójcy w Hajnówce.

więcej

11.09.2018

OBCHODY 90-LECIA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W WOJNACH-SZUBACH

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

więcej


powrót
sbr-bank
koło wędkarskie w Szepietowie
LGD Brama na Podlasie
ODR Szepietowo
Młodzieżowa Orkiestra Dęta Szepietowo
Wrota Podlasia
Sparta Szepietowo