Szepietowo
A A A

ARiMR wspiera szkoły podstawowe w Gminie Szepietowo

        W dniu 15 kwietnia 2016 r. oddziały przedszkolne w naszej gminie dostały wspaniały prezent w postaci zabawek, książek, gier edukacyjnych, puzzli i materiałów papierniczych. Ofiarodawcą okazała się Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie. Z rąk Wiceprezesa ARiMR Pana Karola Tylendy te bardzo potrzebne materiały edukacyjne odebrała Pani Anna Pawłowska Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szepietowie. To właśnie dzięki dobrej współpracy wspomnianych tu Pana Prezesa, Pani Dyrektor oraz Burmistrza Szepietowa, już tego samego dnia dzieci oddziałów przedszkolnych w Szepietowie, Dąbrówce Kościelnej i Wojnach-Krupach, mogły miło spędzać czas, ciesząc się nowymi zabawkami.

        Pan Karol Tylenda nie po raz pierwszy udowodnił, że pamięta o swojej gminie. Nieco wcześniej Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego otrzymała od ARiMR 15 komputerów przenośnych, które zostały wykorzystane do prowadzenia zajęć z zastosowaniem technologii multimedialnych.

        Z tego miejsca wypada nam tylko gorąco podziękować Panu Karolowi. Jesteśmy pewni, że dalsza współpraca będzie się układać równie znakomicie.

powrót
Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Matki Miłosierdzia w Szepietowie
sbr-bank
Koło Wędkarskie w Szepietowie
LGD Brama na Podlasie
ODR Szepietowo
Młodzieżowa Orkiestra Dęta Szepietowo
Wrota Podlasia
Sparta 1951 Szepietowo