Szepietowo
A A A

Wydarzenia kulturalne

odwiedź GOK na Facebooku


11.06.2018

WYRÓŻNIENIE WERONIKI WOJTKOWSKIEJ

Miło nam poinformować, że Weronika Wojtkowska z koła plastycznego GOK zdobyła wyróżnienie w finale regionalnym części plastycznej XIX Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro w 2018 r. pod hasłem: "Tajemnice Karbońskich Lasów" w Warszawie.

Weronice serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

więcej

11.06.2018

WYSTĘP MŁODZIEŻOWEJ ORKIESTRY DĘTEJ W RUDCE

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie uświetniła swoim występem festyn sportowo-rekreacyjny i rolniczy "Powitanie Lata u Ossolińskich". Impreza odbyła się 10 czerwca br. w plenerach Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce.

więcej


04.06.2018

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "RODZINA - MIŁOŚĆ, WSPARCIE I TRADYCJA"

Z inicjatywy i przy wsparciu finansowym z funduszu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szepietowie, Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie zorganizował i przeprowadził Gminny Konkurs Plastyczny „Rodzina – miłość, wsparcie i tradycja”.

więcej

28.05.2018

UDZIAŁ MOD W NIEPODLEGŁOŚCIOWEJ IV PARADZIE ORKIESTR DĘTYCH W HAJNÓWCE

27 maja br. Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie wzięła udział w Niepodległościowej IV Paradzie Orkiestr Dętych w Hajnówce.  W wydarzeniu uczestniczyły również Orkiestry Dęte z: Wasilkowa, Suchowoli, Hajnówki i Grodna (Białoruś). Parada wyruszyła spod Hajnowskiego Domu Kultury i dotarła do Amfiteatru Miejskiego gdzie wszystkie Orkiestry uroczyście odegrały Hymn Polski i Marsz I Brygady. Po ceremonii otwarcia każda z Orkiestr Dętych indywidualnie zaprezentowała swoje umiejętności na scenie.

więcej


powrót
sbr-bank
koło wędkarskie w Szepietowie
LGD Brama na Podlasie
ODR Szepietowo
Młodzieżowa Orkiestra Dęta Szepietowo
Wrota Podlasia
Sparta Szepietowo